zaterdag 26 januari 2013

Update herencompetitie GBC Poona H1.

Vandaag, zaterdag 26 januari 2013, stond weer een competitie wedstrijd gepland. Dit keer speelden wij een thuiswedstrijd tegen het team uit Didam ( Didam BC H2).
Zoals blijkt uit onderstaand overzicht, zijn wij na de knappe overwinning van vorige week op LBC'72, naar de 3e plaats gestegen.

Poulestand van Mannen - Mannen afd. 3
PuntenGespeeldWinstGelijkVerliesWedstrijdenGamesPunten
1LBC 72 H1501062250-30109-703371-2973
2DIDAM BC H244942344-2894-662993-2695
3POONA GBC H141860241-2390-562747-2414
4DIDAM BC H139860239-2582-562549-2396
5PLUUMKE T BV H117720517-3941-821914-2368
6THUVE BC H11710001017-6347-1332820-3548
7SEEPAERD T BC H1000000-00-00-0

Het is gebleken dat het team van Didam BC H2 zich vaak laat voorzien van invallers. Niet erg natuurlijk wanneer er sprake is van overmacht. Nu ook weer stond een invaller op het formulier die normaal gesproken in de 1e klasse een aardig partijtje kan meespelen.
Door dit gegeven lieten wij ons niet afschrikken, maar wij stroopten ons de mouwen op om de confrontatie aan te gaan.
In het enkelspel wisten wij 3 van de 4 partijen te winnen. Dit was de 1e tik naar Didam BC H2.
In het herendubbel wisten wij 2 van de 4 partijen te winnen met als eind resultaat een mooie, maar zeer verdiende 5-3 overwinning.
Het team van GBC Poona H1, bestond dit keer uit Frits Meesters, Edwin Rouwenhorst, Robert Ebbers en Eddy Boerman.

Overzicht van de verrichtingen van ons team, klik op deze link


Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen